تریبون

پلتفرم انتشار رپورتاژ آگهی

به‌صرفه‌تر بودن هزینه انتشار
در تریبون به ازای بودجه‌ای مشخص می‌توانید در رسانه‌های بیشتر و معتبرتری رپورتاژآگهی خود را منتشر کنید. تنها کافیست وب‌سایت‌های مورد نظرتان را انتخاب کنید تا تریبون پیشنهاد ویژه خود را به شما ارائه دهد.

صرفه‌جویی در زمان ارزشمند شما
دنبال کردن جزئیاتی نظیر زمان انتشار، صحت لینک‌ها، تگ‌ها، عکس‌ها و … از شما و تیم‌تان زمان زیادی می‌گیرد، به خصوص اگر قصد انتشار چندین رپورتاژآگهی را داشته باشید. تریبون این جزئیات را با دقت بالا برای شما دنبال می‌کند.

نمایش بیشتر با ویترین‌های خبری
رپورتاژآگهی‌ها و کمپین‌های رسانه‌ای که با تریبون منتشر می‌شوند، این شانس را دارند تا به کمک ویترین‌های خبری تریبون، در بیش از ۱۰ سایت معتبر کشور، چندین برابر بیشتر دیده شوند.

سیستم گزارش‌دهی دقیق
در پنل تریبون می‌توانید به طور لحظه‌ای، گزارش‌ تحلیلی و دقیق کمپین‌ رپورتاژآگهی‌تان‌ را مشاهده کنید و بازخورد کمپین‌تان را به راحتی بررسی کنید. ما نیز در تحلیل و بهینه‌سازی کمپین‌تان شما را همراهی خواهیم کرد.

امکان انتشار هدفمند محتوا
می‌توانید تنها در سایت‌هایی که مرتبط با کسب‌وکار شما هستند رپورتاژآگهی منتشر کنید. ما این تقسیم‌بندی را برای شما انجام داده‌ایم تا راحت‌تر انتخاب کنید. ما در تریبون با شناختی که از رسانه‌ها داریم، مرتبط‌ترین آنها را به شما پیشنهاد می‌دهیم.

همراهی شما در تهیه محتوا
ما در تهیه محتوای رپورتاژآگهی نیز همراه شما هستیم تا محتوایی جذاب و بهینه‌سازی شده برای موتورهای جست‌وجو منتشر کنید. در همین راستا تلاش می‌کنیم مطابق با نیازهای‌تان، بهترین تیم‌های تولید محتوا را به شما معرفی می‌کنیم.

https://www.triboon.net/